چطور مثل سلبریتی ها لباس تن بکنیم

چطور مثل سلبریتی ها لباس تن بکنیم

چطور مثل سلبریتی ها لباس تن بکنیم

چطور مانند سلبریتی ها لباس بپوشیم

راز استایل سلبریتی ها در یک کلمه خلاصه میشود ،

استایلیست . درست است که سلبریتی ها به بخش زیادی از لباس ها از برند های لاکچری دسترسی دارند

ولی به اندازه کافی وقت و سلیقه اینکه لباس های خوبی برای خوشان انتخاب کنند را ندارند .از این رو از استایلیست ها کمک میگیرند .استایلیست ها باید وقت زیادی صرف تحقیق در مورد لباس ها و ترند ها کنند ، در نظر بگیرند که چه لباس هایی به سلبریتی ها میاید ، چطور آنها را به کمک خیاط به اندازه و سایز آنها در بیاورند و در نهایت لباس های مختلف را با هم ست کنند تا بالاخره لباس و ست مناسب را پیدا کنند .درست است که ما بودجه کافی برای استخدام استایلیست نداریم ولی میتوانیم از تکنیک های آنها استفاده کنیم و لباس های خوبی برای خود انتخاب کنیم .

کندال و کایلی جنر

از خواهران جنر شروع میکنیم .با اینکه هر دو خواهر هستند ولی استایل هر کدام بسیار با هم فرق دارد . استایل کندال بسیار ساده و شیک است و به راحتی میتوانیم از او و حتی با کمترین هزینه تقلید کنیم . استایل روزمره کندال : شلوار جین + تیشرت است . بار ها در جین آبی روشن به همراه یک تیشرت ساده و یک کمربند مشکی دیده شده است . و تنها اکسسوری اش ، عینک و کیف است .البته کندال بوت های ساق کوتاه جیر زیبایی میپوشد که استایل او را بهتر میکند . برای هوای سرد تر هم از یک کت بلند و یا یک اُور استفاده میکند .لباس هایی که ما به راحتی فقط با اضافه کردن یک شال میتوانیم در ایران بپوشیم .

  لباس عروس خاص 2018

 

چطور مثل سلبریتی ها لباس تن بکنیم
استایل ساده و شیک کندال
چطور مثل سلبریتی ها لباس تن بکنیم
استایل کندال جنر
چطور مثل سلبریتی ها لباس تن بکنیم
تنها با اضافه کردن یک اور ، یک ظاهر خیلی خوب ایجاد کرده است

و اما کایلی جنر ، برعکس کندال ، کایلی بیشتر اوقات در لباس های ترندی و گرانقیمت تر و حتی کوتاه تر دیده میشود . پیراهن های ساده و تکرنگ .یا بسیار جذب و کوتاه هستند و یا بلند ولی همراه با چاک بلند .زمانی که از شلوار استفاده میکند ، به سراغ لگ های تنگ و جذب میرود .و بار ها با این لگ های مشکی دیده شده است . لگ ها را اکثرا با کتانی های سفید میپوشد. هرازگاهی هم کتانی مشکی . زمانی هم که بخواهد استایلش زیاد اسپورت نباشد ، از کفش های پاشنه دار نود یا کرم استفاده میکند .کایلی لباس های مشکی و سفید و کرم منوکروم بسیار میپوشد و شاید رمز خوش پوش بودنش در همین انتخاب رنگش باشد.در کل لباس هایی انتخاب میکند که فرم بدنش را زیباتر از پیش نشان دهد .

چطور مثل سلبریتی ها لباس تن بکنیم
کفش های کرم + شلوار جذب تیره
چطور مثل سلبریتی ها لباس تن بکنیم
کتانی سفید + شلوار جذب + تیشرت ساده
چطور مثل سلبریتی ها لباس تن بکنیم
استایل کایلی جنر

سولانژ نولاز

کمی از معروف های اینستاگرام فاصله بگیریم و به سراغ استایل های دیگر برویم .سولانژ نولز شاید برای ما اسم کمتر شنیده شده ای است .ولی خواهر کوچکتر بیانسه در زمینه استایل ویمسیکال و آوانگارد بسیار مطرح است .سولانژ هم معمولا منوکروم لباس میپوشد ولی اینبار بجای رنگ های خنثی به سراغ رنگ های روشن تر و یا سفید میرود .شاید انتظاری که ما از یک لباس از نظر برش داشته باشیم ، در تیپ سولانژ دیده نشود . لباس های او نامتقارن و همراه با برش های غیر معمول تر است .(از این رو استایلش در دسته آوانگارد نیز قرار میگیرد). برعکس سلبریتی های بالا ، سولانژ لباس های مشابه نمیپوشد و هر بار با پوشیدن لباسی با فرمی جدید و متفاوت نشان میدهد که چقدر میتواند ریسک کند و چقدر استایلش آوانگارد است .

  ۷ نکته که در مورد لباس پوشیدن باید رعایت کنید .
چطور مثل سلبریتی ها لباس تن بکنیم
لباس های نامتقارن سولانژ

خرید لباس زنانه حراجی فروشگاه اینترنتی کاندید اسپرت

کلیک کنید

چطور مثل سلبریتی ها لباس تن بکنیم
با شجاعت از رنگ های روشن استفاده میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *