شرایط تعویض و یا برگشت کالا

به هر دلیلی، در صورت عدم رضایت، تا ۷ روز فرصت دارید سفارش خود را مرجوع کنید.

شرايط بازگشت کالا :

مشتريان عزيز مي‌توانند از طریق زیر کالا را بازگشت بزنن

از طريق تماس با واحد خدمات مشتريان کاندید اسپرت با شماره تماس ۰۹۱۲۲۱۴۰۵۰۷

پس از بررسي درخواست مشتري و در صورت دارا بودن شرايط بازگشت، کاندید اسپرت برای دریافت کالا با مشتری هماهنگ خواهد نمود .

لازم به ذکر است وجه پرداخت شده توسط مشتری، برای تهران ظرف ۳ تا ۵ روز کاری  و برای شهرستان‌ها پس از ورود به انبار۳ الی ۵ روز کاري عودت صورت می‌گیرد.(زمان ورود به انبار جهت شهرستان‌ها همانند زمان ارسال کالا می‌باشد)

کاندید اسپرت براي مشترياني که کالاي خود را با پست ارسال مي نمايند حداکثر ۱۰ هزار تومان هزينه برگشت کالا پس از ارسال تصوير از رسيد پستي خود به تلگرام همان شماره ۰۹۱۲۲۱۴۰۵۰۷ به مبلغ عودت وجه مشتريان اضافه خواهد نمود.

بازگشت محصول به يکي از دلايل زیر و با رعایت شرایط هرکدام از ویژگی‌ها امکان‌پذیر می‌باشد

 

ردیفدلیل عودتشرایط عودت
۱نقص کالا(کالاهای غير الکترونيک)دارا بودن بسته بندی اصلی،کنده نشدن اتيکت کالا،نگرفتن بوی عطر و ادکلن، نداشتن ايراد ظاهری  ( ارسال ۲ عکس از کالای آسيب ديده  و مشخص نمودن نوع ايراد به تلگرام شماره ۰۹۱۲۲۱۴۰۵۰۷ )
۲موردپسند نبودندارا بودن بسته بندی اصلی،کنده نشدن اتيکت کالا،نگرفتن بوی عطر و ادکلن جهت كالاي پوشاك، نداشتن ايراد ظاهری
۳مغايرت کالا با توضيحات و ياعکس سايتدارا بودن بسته بندی اصلی،کنده نشدن اتيکت کالا،نگرفتن بوی عطر و ادکلن  (  ارسال ۲ عکس از کالای آسيب ديده  و مشخص نمودن نوع ايراد به تلگرام شماره ۰۹۱۲۲۱۴۰۵۰۷)
۴سايز نامناسب ( جهت پوشاك)دارا بودن بسته بندی اصلی،کنده نشدن اتيکت کالا،نگرفتن بوی عطر و ادکلن، نداشتن ايراد ظاهری
۵نقص کارکردي (کالاهاي الکترونيک )دارا بودن بسته بندي اصلی و مشخص نمودن نوع ايراد

 

 

تعويض سايز و يا تعويض كالای دارای اشكال در صورت موجود بودن در سايت برای مشتريان تهران امکان پذير مي باشد.

 

نقص و اشکال کالا :

اگر محصول خريداري شده پيش از استفاده، ايراد و اشکال فني يا ظاهري داشته باشد.

  • در صورت برخورد با چنين اشکالات اوليه، از استفاده يا تعمير کالا خودداري نماييد و آن را با بسته‌بندي و به همراه کليه لوازم جانبي  به همان شکل اوليه حفظ نماييد.  استفاده از کالاي معيوب توسط مشتري يا هرگونه تلاش براي تعمير آن پس از تشخيص اشکال اوليه ، محصول را از شمول گارانتي خارج کرده و کالاي مذکور قابل بازگشت نخواهد بود.

توجه :لازم است کارتن و جعبه اصلي محصولات نگهداري شود و از دور ريختن آن جداً خودداري شود. استفاده از اين سرويس تنها در صورتي امکان‌پذير است که کالا در کارتن يا جعبه اصلي خود بازگردانده شود. برچسب زدن يا نوشتن توضيحات، آدرس يا هر مورد ديگري روي کارتن يا جعبه اصلي کالا و يا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بين خواهد برد.

لطفاً توجه داشته باشيد که هرگونه تغيير در شرايط اوليه کالا- حتي در بسته بندي- امکان استفاده از اين سرويس را از بين خواهد برد.

 

کالا را چطور ارسال کنيم :

لطفاً قبل از هر اقدامي، با کارشناسان خدمات مشتريان به شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۰۵۰۷ تماس بگيريد. بازگشت كالا صرفا با هماهنگي كارشناسان ميسر خواهد بود. از ارسال کالا بدون هماهنگي با خدمات مشتريان کاندید اسپرت جداً خودداري کنيد.

فاکتور و فرم بازگشت كالا همراه کالا ارسال شود.

از بازگشت كالا به آدرس دفتر مركزي شركت خودداري فرماييد.